Kıbrıs Bilgisayar Servisi

Kıbrıs Bilgisayar Servisi

kıbrıs bilgisayar tamir 1
kıbrıs bilgisayar tamir 2
kıbrıs bilgisayar tamir 3

Kıbrıs bilgisayar servisi Lefkoşa Girne tamir format yedek parça.

Arızalı cihazlar adresten alınıp servis sonunda adrese teslim edilir.

Her marka ve modeldeki bilgisayar ve çevre birimlerinin tamiri yapılmaktadır.​

Kıbrıs Bilgisayar Servisi

Her marka bilgisayar tamiri yapılmaktadır. (Toshiba, Asus, Lenovo, Casper, Acer, Hp, Sony, Dell v.b tüm markalar). Kıbrıs network, bilgisayar teknik servisi, sunucu, notebook ve sistemsel sorunlar gibi problemlerinizi en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir. Merkezimizde Teknik Servis Hizmeti kapsamında, teknik servis merkezimize kabul ettiğimiz arızalı ürünleriniz ile ilgili tüm işlemler titizlikle yapılmaktadır. 

Notebook onarımı, masaüstü bilgisayar onarımı, sistem problemleri. Virüs temizliği v.b her türlü ihtiyaçlarınızı teknik servis merkezimizde kısa süre içinde çözüme kavuşturmaktayız. Teknik işlemler gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir. Ürününüzün durumu ise web sayfamızda bulunan arızalı ürün takibi bölümünden görüntülenebilmektedir. Toshiba, Asus, Lenovo, Casper, Acer, Hp, Sony, Dell servisi hizmet verdiğimiz markaların başlıcalarıdır. Hizmet verdiğimiz bölgelerin başlıcaları ise ; Lefkoşa, Girne, Gönyeli, Yenikent, Metropol Caddesi, Göçmenköy, Metehan, Kermiya, Alayköy Sanayi Bölgesi ve civarıdır. 

Kıbrıs Bilgisayar Servisi Genel Sorunlar

Siz de sahip olduğunuz bilgisayarınız ile çeşitli teknik sorunlar ile karşı karşıya kalıyorsanız, bu sorunları çözmek için sadece bir adım atmanız yeterli olacaktır. Bizimle gün içerisinde kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçerek, bilgisayarınızın durumu hakkında bilgi verdiğinizde (bilgisayar açılmıyor, ekranında siyah şeritler var, monitör bozuk, harddisk sorunları gibi) bu sayede sizlere tahmini ya da kesin tamir süresi ve fiyatı verebilmekteyiz. Power supply, harddisk, ramlere bağlı problemler, ekran kartının aşırı kullanımı, fan temizliğinin yapılmamış olması ile ortaya çıkan ısı sorunları ve daha birçok sorun her gün teknik servis noktamızda çözümlediğimiz sorunlar arasındadır.

Kıbrıs Bilgisayar Arızaları

Masaüstü bilgisayar veya laptop tamiri işlemi için öncelikli olarak arıza tespiti yapıyoruz. Arıza tespiti yapabilmemiz için ise bizlere vereceğiniz ön bilgi önemli olmaktadır. Örneğin bilgisayarı açarken kapanıyor, bilgisayarı kullanırken mavi ekran karşınıza çıkıyor, bilgisayarınız çok sesli çalışıyor, laptopunuz çok fazla ısınıyor gibi tüm bu sorunlar doğrultusunda arıza tespiti yapmaktayız. Kıbrıs bilgisayar servisi

Tamirat işlemi için gerekli arıza tespiti yapıldıktan sonra ise fiyat ve teslimat konusunda bilgi aktarımında bulunmaktayız. Sonrasında ise kabul etmeniz durumunda tamirat süreci başlamış olur ve belirtilen teslimat tarihinde bilgisayarınızın tamiratı gerçekleştirilmiş olur.