Kıbrıs Bilgisayar Tamir

Kıbrıs bilgisayar teknik servis
kıbrıs teknoloji çözümleri kktc bilgisayar tamir servis kurulum
Kıbrıs Bilgisayar Format

Kıbrıs Lefkoşa Girne bölgelerinde bilgisayar tamir hizmetleri verilmektedir.

Arızalı bilgisayar adresten alınıp tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir.​

Her marka ve modeldeki bilgisayar ve çevre birimlerinin tamiri yapılmaktadır.​

kıbrıs teknoloji çözümleri kktc bilgisayar tamir servis kurulum

Kıbrıs Bilgisayar Tamir Servis Hizmetleri

Kıbrıs Lefkoşa Girne bölgelerinde bilgisayar tamiri, satış, teknik servis, bakım hizmetleri veriyoruz. Arızalı bilgisayarınız yerinden teslim alınarak tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir. Marka ve model farketmeksizin her türlü bilgisayar donanımı ve çevre birimlerinin teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazınızın teknik servisimizde mümkün olan en kısa sürede tamirinin yapılması için gerekli olan her türlü yedek parça ve araç gereçleri sürekli geliştirerek değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini günden güne artırmayı planlıyoruz.

kıbrıs laptop fan servisi kktc lefkoşa girne bilgisayar tamiri

Başlıca Bilgisayar Arızaları Nelerdir ?

Bilgisayar arızaları genellikle bilinçsiz kullanımdan dolayı oluşmaktadır. Bilgisayar hiçbir surette doğal yolla kapatılmadan direk fişten kapatılmamalıdır. Bu şekilde kapatılması harddisk başta olmak üzere birçok parçaya zarar vermektedir. Zaman içinde harddiskin sağlık durumu azalarak çalışmaz hale gelecek, verileriniz kurtarılamayacak şekilde zarar görecektir. Teknik servisimizde bilgisayarın harddiski, ramı, ekran kartı gibi parçalarını özel yazılımlarla test ederek arızaları önceden görmekte ve mümkün olan en doğru müdahaleyi yapmaktayız.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir iş yerinde bilgisayar sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kıbrıs Lefkoşa Girne bilgisayar tamir teknik servis. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.

kıbrıs lefkoşa girne bilgisayar servisi
KKTC Bilgisayar Tamiri
kıbrıs bilgisayar tamir 2

Power supply, harddisk, ramlere bağlı problemler, ekran kartının aşırı kullanımı, fan temizliği, bilgisayar açılmıyor, ekranında siyah şeritler var, monitör bozuk, harddisk sorunları, bilgisayarı açarken kapanıyor, bilgisayarı kullanırken mavi ekran karşınıza çıkıyor, bilgisayar çok sesli çalışıyor, laptop çok fazla ısınıyor, duman çıktı, su döküldü, bip sesi, dit sesi, bellek hatası, güncelleştirme yaparken kapandı, harddisk okuma yazma hatası, veri kaybı oluştu, fanlar tozdan tıkandı, yere düştü, ekran kırıldı, çizgiler çıkıyor, termal macun değişimi. Anakart, işlemci, ram, harddisk, ssd hdd, güç kaynağı, atx kasa, 

WhatsApp