Wireless internet Lefkoşa

Lefkoşa wireless internet hizmetleri. Düşük ping, kesintisiz bağlantı ve kaliteli bir internet deneyimi için wireless internet başvurusu yapabilirsiniz. Wireless (wi-fi) internet bağlantısında herhangi bir sabit telefon bağlantısı gerekmemekte, yüksek hızlı kotasız internet hizmeti sorunsuz olarak verilebilmektedir. Paketlerimizin hiç birisinde adil kullanım kotası, hız sınırlaması gibi uygulamalar bulunmamaktadır.

Wireless internet fiyat listesi

Stabilsistem-internet-wifi-2024-subat

Lefkoşa Wireless internet başvurusu nasıl yapılır ?

Wireless internet başvurusu için öncelikle açık adresinizi bildirerek kapsama alanı sorgulaması yapılması gerekmektedir. Gerekli durumlarda ücretsiz keşif yapılarak kapsama durumu netleştirildikten sonra kısa bir sürede internet kurulumu yapılıyor. Kurulumun ardından herhangi bir bekleme süresi olmaksızın hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Prosedürler gereği kimlik fotokopisi alınmakta ve internet sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir.

kesintisiz wi-fi internet kulesi

Wireless İnternet Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Wireless internet kurulumu, çatıya takılacak olan 1 adet internet anteni, evin içinde belirlenen yere takılan 1 adet internet modemi ve anten adaptörü ile yapılmaktadır. Kurulumda kullanılan, çatıya kurulan internet anteni ve evin içinde bulunan 24 V anten adaptörü şirketimize ait olup herhangi bir arıza durumunda ücretsiz değişimi yapılmakta, aboneliğin iptali durumunda ise tekrar şirketimize iade edilmesi gerekmektedir. Söküm işlemleri için ekiplerimiz gelerek yerinde söküm ve teslim alma işlemini yapmaktadır. İnternet modemi ve modem adaptörü her durumda müşteriye aittir.

Paket ücretleri dışında ücret ödeyecek miyim ?

Wireless internet kurulumu yapılabilmesi için ilk kurulumda en az 3 aylık bağlatılması gerekmektedir. 3 aylık kurulumlarda 1000 tl kurulum ve aktivasyon ücreti vardır. Modem yoksa, modem satın alınması gerekir. Modem fiyatları kapsama alanı ve çekim gücüne göre farklılık gösterebilmektedir. İlk kurulumdan itibaren dilediğiniz wireless internet paketini seçerek aboneliğinize devam edebilirsiniz.

Alternatif olarak adsl hizmetimiz vardır.

Adsl internet bağlantısı için sabit telefon hattınız olması gerekmektedir. Maksimum hız bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Adsl internet hizmeti ile sabit telefon kablonuza adsl modem bağlayarak 2 mbps ile 8 mbps arasında internet bağlantısı verilebilmektedir. Bulunduğunuz bölgeyle ilgili sorgulama yapmak için sabit telefon numaranızı bize iletmeniz yeterlidir.

lefkoşa alayköy en hızlı internet xrealnet stabilsistem internet
stabil sistem lefkoşa internet kurulumu
WhatsApp