Kıbrıs Teknoloji Hizmetleri

Kıbrıs Uydu Servisi

Çanak anten, uydu alıcısı, receiver, kurulum, montaj, lnb ve çanak ayarlama, servis ve bakım işlemleri. Frekans, televizyon kanal ayarlamaları ve frekans değişimleri, sinyal ayarları, kablolama, arıza tespiti. Yerinde tamir işlemleri deneyimli teknik servis ekibimizce yapılmaktadır. 

Kıbrıs Güvenlik Sistemleri

Dijital (ip), ahd ve analog kamera sistemleri projelendirmesi, kurulumu yönetimi, bakımı ve teknik servisi. Uzaktan izleme ayarları.ip yapılandırmaları, port yönlendirmeleri, hdd yapılandırmaları, veri kurtarma ve sistem güvenliği. mikrotik cihazlarla uzak noktalara görüntü aktarımı.

Kıbrıs Network Servisi

Network kurulum yönetim ve servis hizmetleri. Kablolu ve kablosuz network kurulumu, ağ cihazlarının yapılandırılması, ağ güvenliği çözümleri, mikrotik ve ubnt yapılandırmaları. Sıfırdan network altyapısı kurulumu ve arızalara detaylı analizlerle müdahale yapılmaktadır.

Kıbrıs Teknoloji Hizmetleri

Kıbrıs Wireless İnternet

Lefkoşa wireless internet hizmetleri. Düşük ping, kesintisiz bağlantı ve kaliteli bir internet deneyimi için wireless internet başvurusu yapabilirsiniz. Wireless (wi-fi) internet bağlantısında herhangi bir sabit telefon bağlantısı gerekmemekte, yüksek hızlı kotasız internet hizmeti sorunsuz olarak verilebilmektedir.

Kıbrıs Adsl İnternet

KKTC Kıbrıs Lefkoşa bölgesinde adsl internet hizmeti verilmektedir. Adsl internet bağlantısı için sabit telefon hattınız olması gerekmektedir. Maksimum hız bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Adsl internet hizmeti ile 2 mbps ile 8 mbps arasında internet bağlantısı verilebilmektedir.

kıbrıs teknoloji hizmetleri
WhatsApp