Kaliteli Uydu Kurulumu Kıbrıs

Kaliteli Uydu Kurulumu Kıbrıs. Uydu kurulumu konusunda yılların tecrübesiyle kaliteli bir servis hizmeti vermekteyiz. Kurulum işlemleri kaliteli malzemelerle ve titiz işçilikle yapıldığı taktirde, uzun yıllar arıza çıkarmadan sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Kurulum sonrası teknik destek hizmetimiz ile değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyaç ve taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Bu nedenle kurulum ve teknik servis desteğinde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Teknik servisimiz tüm kurulum ve arıza işlemlerine en hızlı şekilde müdahale etmektedir. Sonuç odaklı ve titiz işçilik ile arıza tekrarlanma oranları en aza indirilmektedir.

kıbrıs uydu kurulumu

Kaliteli Uydu Kurulumu Kıbrıs

Uydu sistemleri kurulum ve arıza tamir hizmetlerimiz Lefkoşa ve Girne bölgelerini kapsamaktadır. Yapmış olduğumuz yüzlerce kurulum arasından çekmiş olduğumuz bazı fotoğraflar web sitemizin Resim Galerisi sayfasında yayınlanmaktadır. Whatsapp destek hattımızdan bildirilen kurulum ve arıza taleplerine hızlıca dönüş yaparak, tahmini maliyetler hesaplanmakta ve bilgilendirme yapılmaktadır. Teknik servisimize bildirilen taleplere yoğunluk durumuna göre mümkün olan en erken sürede müdahale edilmektedir. Öğleden önce bildirilen taleplere genellikle aynı gün içerisinde müdahale edilir. Öğleden sonra bildirilen taleplere ise ertesi gün müdahale edilir.

kaliteli uydu kurulumu kıbrıs

Next & Nextstar KKTC Kıbrıs Çanak anten uydu kurulum ve teknik servis hizmetleri. Uydu kurulumunda apartmanlar için tavsiye ettiğimiz kurulum yöntemi dairenin kendi su deposu tespit edilerek uydu anteninin su deposu üzerine monte edilmesidir. Türksat kurulumlarında çanak anten yaklaşık 42 derece yukarı kalkacağı için, depo üzerine yapılan montajlarda L montaj ayağı da gerekli olmaktadır. 4K yayın destekli düşük dB oranına sahip kaliteli LNB kullanılarak mümkün olan en yüksek sinyal seviyesine hassas ayar yapılmaktadır. Bu nedenle kötü hava şartlarından yayınlarınız etkilenmeyecektir.

Müstakil evlerde ise kurulum yapılabilecek bir çok farklı alternatif bulunabilir. Su deposunun yanı sıra, duvar ve yer ayakları ile de montaj yapılabilmektedir. Montaj yapılacak olan yer belirlenirken, televizyon konumu ve kablolama da dikkate alınarak en uygun yer belirlenir ve montaj işlemi gerçekleştirilir. Çoklu LNB kullanılarak aynı anten ile birden fazla televizyona yayın verilmesi mümkündür. İki çıkışlı, dört çıkışlı ve sekiz çıkışlı LNB seçenekleri mevcuttur. Her televizyon için LNB den farklı bir kablo çekilmesi gereklidir.

Türksat 5A Uydusu Hakkında Bilgiler

Türksat 5A uydusu hakkında bilgiler. Türksat 5A uydusu, 8 Ocak 2021 tarihinde fırlatılmıştır. Fırlatma, SpaceX firmasına ait Falcon 9 roketiyle ABD’nin Florida eyaletinde gerçekleşmiştir. Üretimi Fransa’ da AIRBUS D&S Firması tarafından yapılmış olup, 30 yıl boyunca hizmet vermesi beklenmektedir. Şu anda yörüngesine doğru kendi motorlarıyla ilerlemeye devam ediyor. Yaklaşık 4 ay süren yolculuğun ardından yörüngeye girerek devreye alınacaktır. 10 Kilowatt gücünde ve 3 tonun üzerinde ağırlığa sahiptir. Kapsama alanı dahilinde, Türkiye, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Batı Afrika, Güney Afrika, Akdeniz, Ege Denizi ve Karadeniz bölgeleri olacak. Ayrıca TV yayıncılığı ve veri haberleşmesi hizmetleri sunacak.

Türksat 5A uydusu hakkında bilgiler.

Türksat 5A Uydusu Hakkında Bilgiler.

31° Doğu yörüngesinde hizmet verecek olan Türksat 5A uydusu ile TV yayını ve yüksek hızlı internet servisi sağlanacaktır. Karasal olarak ulaşılamayan noktalarda yüksek kapasitede haberleşme sağlanacaktır. Özellikle havacılık ve denizcilik sektörlerinin internet ve haberleşme ihtiyaçlarına da önemli katkısı olacaktır. Ayrıca  şu anda hizmet veren Türksat 3A ve 4A gibi yayıncılığın yükünü taşıyan iki uyduya da yedeklik sağlayacaktır. En önemlisi de büyük bir internet kapasitesini karşılayabilmesidir. Türksat 5A’nın yeni “Ku” frekans bandına sahip bir uydu olduğu açıklanmıştır. Sonuç olarak 53 Gbps internet hızını desteklemektedir.

Elon Musk Türkiye Ziyareti 2017

türksat-5a-uydusu-kıbrıs-elon-musk-recep-tayyip-erdogan

SpaceX Uzay Şirketi ve Tesla Otomobil şirketi CEO’su Elon Musk 2017 yılında Türkiye’yi ziyaret etmiştir. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde basına kapalı bir görüşme gerçekleşmişti. Türkiye’nin uzay programı ile ilgili görüşme yapıldığı bilinmektedir. Önümüzdeki süreçte bir dizi haberleşme uydusunun daha fırlatılması gündemdedir. 2021 haziran ayında Türksat 5B Uydusunun fırlatılması da planlanmıştır. Türksat 6A ve Türksat 6B haberleşme uydularının yanı sıra, Türkiye Cumhuriyeti uzay alanındaki çalışmalarını hızlandırarak geliştirmeye odaklanmıştır.

Elon Musk Anıtkabir Ziyareti

türksat-5a-elon-musk-ataturk-anitkabir

Başarılı girişimci Elon Musk, Türkiye ziyareti sırasında Anıtkabir’i de ziyaret etmiştir. İnstagram üzerinden paylaştığı fotoğraftan sonra ‘Atatürk’ kelimesi google arama motorunda dünya genelinde en çok aranan kelimelerden birisi olmuştur. Elon Musk, İleri görüşlü teknoloji projeleriyle adını sıklıkla duyduğumuz bir isim. Musk, 2021 şirket hisselerinin yükselmesiyle 2021 yılının başlarında Amazon CEO’su Jeff Bezos’u geride bırakarak dünyanın en zengin insanı olmuştur. Ülkemizden de böyle girişimciler çıkmasını temenni ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Kıbrıs Gece Görüşlü Kamera Uydu Sistemleri

Kıbrıs Gece Görüşlü Kamera Uydu Sistemleri. Şirketimiz 2015 yılından itibaren Kıbrıs’ta teknolojinin her alanında farklı çalışmalar yürütmektedir. Bilgisayar teknolojileri teknik servisi ve sistem yönetimi. Güvenlik kamerası kurulum ve arıza servisi ile Kuzey Kıbrıs’ta yüzlerce müşterimize kesintisiz destek sağlamaktayız. Bunun yanında uydu servislerimizde kurumsal merkezi multiswitch kurulumları ve bireysel uydu sistemlerinde sektör lideri konumunda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Teknoloji alanında verdiğimiz hizmetler arasında internet servis sağlayıcılığı, web sitesi tasarımı, seo optimizasyonu, domain ve hosting yönetimi ve danışmanlığı gibi hizmetler de bulunmaktadır. Birlikte çalışarak teknoloji alanında destek verdiğimiz işletmelerin büyütmelerine katkı sağlıyoruz. Ticari hacimlerini yükseltmek için yaptığımız çalışmaların yıllar içerisinde olumlu etkilerini gözlemlemek bizim için onur vericidir. 

Kıbrıs Gece Görüşlü Kamera Uydu Sistemleri

Kıbrıs Gece Görüşlü Kamera Uydu Sistemleri. Güvenlik kamerası sistemlerimiz üstün gece görüşü performansıyla fark yaratarak hiç bir ışık olmayan tamamen karanlık ortamlarda bile üstün bir gece görüş kalitesi sunmaktadır. Güvenlik kamerası hizmetlerimize başladığımız günden itibaren sahada başarılı bir ekip çalışması yürütüyoruz. Bir çok şirket içi olayın aydınlatılmasına ve polisiye olaylarda da polisimize verdiğimiz destekle suçların aydınlatılmasına destek sağlamaktayız. Kurumsal şirketlerde ve işyerlerinde projelendirme aşamasından itibaren sıfırdan güvenlik kamerası kurulumu. Bireysel teknik destek ve arıza tamiri. Ev, apartman villa gibi pek çok konutta faaliyette olan güvenlik kameralarımız daha güvenli bir yaşam alanı oluşması için katkıda bulunmaktadır. 

kıbrıs lefkoşa girne gönyeli yenikent güvenlik kamerası kurulumu 2

Kıbrıs Uydu Kurulumu Ve Teknik Servis

Kuzey Kıbrıs’ ta televizyon uydu sistemleri kurulumu ve teknik servisi alanında da firmamız sektör lideri konumundadır. Kurumsal multiswitch merkezi uydu sistemleri başta olmak üzere evlerde kullanılan bireysel uydu sistemleri kurulumu. Arıza tespiti ve tamiratı konusunda da kalıcı çözümler üreterek uzun ömürlü ve sürdürülebilir sistemler için hem altyapı hem de teknik destek hizmetleri veriyoruz. Quattro LNB, uydu alıcısı receiver çeşitleri, çanak anten uydu kurulumu. Kablolama gibi her türlü teknik servis hizmetleri sağlanmaktadır. Kurulum sonrası kesintisiz servis ve destek hizmetleri devam etmektedir.

quattro santral lnb next lefkoşa girne

Kuzey Kıbrıs Bilişim Teknolojileri

Kuzey Kıbrıs’ ta özellikle Lefkoşa ve Girne bölgelerinde bilişim teknolojileri konusunda profesyonel hizmetler. Kurumsal firmalar ve bireysel müşterilerimizin teknoloji alanındaki yeniliklerden geri kalmaması için her türlü desteği sağlıyoruz. Lefkoşa Gönyeli Ve Alayköy bölgesinde bir çok projemiz bulunmaktadır. Elektronik sistemleri ve internet taleplerine de en uygun çözümlerle destek veriyoruz. 2015 yılından bu ya hizmet veren Stabil Sistem Bilişim Teknolojileri bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmeler için avantajlı servis çözümleriyle kaliteli bir hizmet vermektedir. 

Kötü Hava Şartlarında Uydu Arızaları Kıbrıs

Kötü Hava Şartlarında Uydu Arızaları Kıbrıs. Yağmurlu ve rüzgarlı havalarda kanalların karıncalanması, görüntü kaybı, sinyal yok/no signal uyarıları, bazı kanalların gösterip bazılarının göstermemesi gibi problemler oluşabilmektedir. Bu tür problemler genellikle uydu sinyalinizde zayıflama olduğuna işaret etmektedir. Ancak bazı durumlarda kabloda oluşan problemler, LNB’ de veya uydu alıcısında oluşabilecek problemlerden dolayı da bu gibi arızalar oluşmaktadır. Kimi zaman kablonun çatlayarak içerisine yağmur suyu dolması ve suyun evin içerisindeki reciever uydu alıcısı cihazına kadar gelmesiyle kısa devre oluşarak cihaza bile zarar verebilmektedir. Bazı durumlarda kablo değişimi yeterli olsa da bazen uydu alıcısının da değiştirilmesi gerekmektedir. Teknik servisimiz tam donanımlı bir şekilde arızayı tespit edip sorunlu parçaların anında değişimi yapılarak problem çözülmektedir.

Kötü Hava Şarlarında Uydu Arızaları Kıbrıs

Kötü Hava Şartlarında Uydu Arızaları Kıbrıs

Rüzgarlı havalarda en çok karşılaşılan problem genellikle uydu antenlerinin yerinden oynayarak sinyal seviyesinde azalma veya kalite kaybı olmaktadır. Bu gibi durumlarda çanak anten ince ayarının tekrar yapılması gerekir. Çanak anten uydu sinyal ayarı uzaydaki bir uydudan sinyal almakta ve oldukça hassas bir ince ayar gerektirmektedir. Çanak antenin önüne geçecek ağaç, bina, duvar gibi engeller sinyalin zayıflamasına veya tamamen kesilmesine sebep olabilmektedir. Ayarlama yapılırken çanak anten yüksekliği, yukarı-aşağı ve sağ-sol ayarı, lnb açısı milimetrik bir şekilde ayarlanmadığı sürece tüm kanalları ve tüm frekansları çekmesi mümkün değildir. Profesyonel uydu bulucu cihazlarla nokta atışı ayarlama yapılarak tüm kanalların çekmesi sağlanmaktadır.

quattro santral lnb next lefkoşa girne

Kanalların Eksik Çıkması Veya Bazı Kanalların Göstermemesi

Frekans taraması veya otomatik arama yapıldığı zaman kanalların eksik bulunması veya bazı kanalların göstermemesi sorunu birçok farklı sebepten dolayı oluşabilmektedir. Çanak anten ayarının bozulması ve sinyal seviyesinde azalma olması, kabloda hasar veya çürüme olması, LNB veya uydu alıcısı tuner arızası gibi çeşitli arızalardan kaynaklanacağı gibi, zaman zaman kanalların frekanslarının değişmesinden dolayı da frekans ayarlaması yapılarak problem çözülebilmektedir. Uydu sistemindeki donanımlar kontrol edilip arıza giderildikten sonra şebeke arama network search frekansları kullanılarak uyduda yayın yapan tüm kanalların güncellenmesi sağlanmaktadır.

Kıbrıs Bilgisayar

Kıbrıs Bilgisayar Satış, Tamir, Teknik Servis

Kıbrıs Bilgisayar satış, tamir, teknik servis hizmetleri ile Lefkoşa ve Girne bölgelerinde yerinde arıza tespiti, hızlı ve garantili teknik servis hizmetleri verilmektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak arızalara mümkün olan en kısa sürede müdahale ederek en pratik çözümleri üretiyoruz.

kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu
kıbrıs teknoloji çözümleri kktc bilgisayar tamir servis kurulum
kıbrıs lefkoşa girne bilgisayar servisi

Kıbrıs Bilgisayar Lefkoşa Girne Satış, Tamir, Bakım, Teknik Servis Hizmetleri

Arızalı bilgisayar adresten alınıp tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir.​

Her marka ve modeldeki bilgisayar ve çevre birimlerinin tamiri yapılmaktadır.​

Yerinde Teknik Servis

Yerinde bilgisayar teknik servisi hizmeti ile tüm laptop, notebook, pc tamiri ve bakım onarım hizmetlerini KKTC Lefkoşa ve Girne bölgelerinde adresinizde sağlıyoruz. Kurumsal ve bireysel olarak bizden yerinde bilgisayar servisi hizmeti alabilirsiniz. Ayrı uzmanlık ve teknik donanım gerektiren laptop, notebook ve dizüstü bilgisayar tamiri, laptop monitor ve klavye değişimi profesyonel olarak yapılmaktadır. Her marka Asus, Acer, Dell, Hp, Sony, Toshiba, Casper, Lenovo, Msı, Samsung vb laptoplarınız için bizi arayabilirsiniz.

kıbrıs laptop fan servisi kktc lefkoşa girne bilgisayar tamiri

Kıbrıs Bilgisayar Satış Sonrası Destek

Satış süreci tamamlanan ürün ve çözümlerimiz için, gerekli kurulum ve entegrasyon hizmetleri sunulduktan sonra ihtiyaç duyulan  bakım ve destek hizmetleri sunulabilmektedir. Tüm satış, tamirat ve çözüm süreçleri kayıt altında tutularak, proje sırasında kullanılan tüm ürünlerin garanti takibi yapılabilmektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir iş yerinde bilgisayar sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kıbrıs Lefkoşa Girne bilgisayar tamir teknik servis. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.

Kıbrıs Laptop Fan Servisi

Kıbrıs Laptop Fan Servisi

Kıbrıs laptop fan servisi. Laptop çok ısınıyor, açıldıktan birkaç dakika sonra kendi kendine kapanıyor, fan çok hızlı ve sesli çalışıyor gibi şikayetleriniz varsa fan servisi yapmanın zamanı gelmiş demektir. Laptopun soğutma mekanizması, arabalardaki radyatör sistemine benzer bir şekilde çalışır. Radyatör görevi gören petek zaman içerisinde tozdan tıkanarak görevini yapamamakta ve bilgisayarın aşırı ısınarak kendini kapatmasına neden olmaktadır. Sıcaklığın yükselmesi durumunda bilgisayar fanı yüksek bir sesle daha hızlı çalışacak, ancak sıcaklığı atamadığı için koruma amaçlı olarak kendisini kapatacaktır. Uzun süre bu şekilde kullanılmaya çalışılması ise kalıcı hasarlar verebilmektedir. 

kıbrıs laptop fan servisi kktc lefkoşa girne bilgisayar tamiri

Laptop Fan Servis Bakımında Yapılan İşlemler

  • Laptop komple açılarak fan ve diğer soğutma aksamları sökülür.
  • Fan bloğunda, soğutucu petekteki toz tabakası temizlenerek genel temizliği yapılır.
  • Fan servisi, yağlama, temizleme ve genel kontrolleri yapılır. 
  • Kurumuş termal macunlar temizlenerek yenisiyle değiştirilir.
  • Cihaz kapatılarak sıcaklık testleri ve genel donanım kontrolü yapılır.

Fan Servisini Ne Sıklıkla Yaptırmalıyım ?

Fan sürekli ortamdaki tozları çektiğinden dolayı petekler 6 ay gibi bir sürede tıkanmaya başlamakta, ancak kış aylarında pek farkedilmemektedir. Yılda bir kez yaz aylarının başında fan servisi yapılmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca bu servis yapılırken notebook bilgisayarın genel kontrolleri, harddisk sağlık kontrolleri vs yapılmakta, gerekli durumlarda termal macunları yenilenmektedir. Bu servis ve kontroller düzenli olarak yapıldığı taktirde arıza çıkma olasılığı azalacak, bilgisayarınızı güven içinde kullanabileceksiniz.

Kıbrıs Laptop Fan Servisi. Yüksek Isı Ciddi Zararlar Verir

Elektronik devrelerin en büyük düşmanı yüksek ısı ve tozdur. Düzenli servisi yapılmayan bir bilgisayar aşırı ısınmaya başlayacak, ekran kartı ve işlemci başta olmak üzere diğer chipset ve elektronik arızaların önünü açacaktır. Bu durumda tamir masraflar kat kat artacağı için düzenli servis yaptırarak laptonuzu en büyük düşmanı olan yüksek ısıdan koruyabilirsiniz.

Marka ve model farketmeksizin her türlü laptop, notebook, netbook bilgisayar tamiri, fan servisi, harddisk, ekran, klavye değişimi yapılmaktadır. Tamir, bakım, servis işlemleri için randevu ile çalışılmakta ve bilgisayar adresten alınarak tekrar adrese teslim edilmektedir. Lefkoşa, Girne bölgesi, Kıbrıs fan servisi, bakımı, temizleme, termal macun, yağlama, tamir, kendi kendine kapanıyor, ısınıyor, açılmıyor şikayetlerine kesin çözüm.

Kıbrıs Lefkoşa Güvenlik Kamerası

Kıbrıs Lefkoşa Güvenlik Kamerası

kıbrıs lefkoşa girne güvenlik kamera sistemleri 2
kıbrıs güvenlik sistemleri kayıt cihazı ve adaptör montajı hdmi tv bağlantısı.
kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu

Kıbrıs Lefkoşa güvenlik kamerası kurulum ve servis hizmetleri.

Ahd ve Dijital (ip) kamera sistemi montajı ve teknik servis desteği.

Uzaktan izleme statik ip ve p2p ayarları, port yönlendirme ayarları.

Kıbrıs Lefkoşa Güvenlik Kamerası Kurulum Ve Servisi

Güvenlik kamerası kurulum ve servis hizmetleri. Ücretsiz keşif ayrıcalığı ile ihtiyacınız olan en uygun güvenlik sistemini belirleyerek kurulumunu yapıyoruz. Keşif sırasında kamera sayısı, yerleri, açıları ve kayıt süreleri titizlikle hesaplanarak en kısa süre içerisinde kurulum gerçekleştirilmektedir.

kıbrıs güvenlik sistemleri kayıt cihazı ve adaptör montajı hdmi tv bağlantısı.
kıbrıs stabilsistem ahd kamera kayıt cihazı montaj resmi

Güvenlik Sistemlerinin Yeni Lideri

NextCam, üstün görüntü kalitesi ve gecegörüş teknolojisi ile AHD ve IP. Kamera sistemleriyle güvenliği her alanda üst düzeye çıkarıyor. Gelişmiş IR-LED Teknolojisi ile gece de üstün bir görüntü kalitesi sunuyor. Kayıt cihazlarımız son teknoloji ile donatılmış olup, uzaktan izleme, e-mail bildirim ayarları, hareket sensörü gibi tüm özellikleri barındırmaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü ile rahatlıkla idare edilebilmektedir.

kıbrıs lefkoşa girne 2 mp ahd bullet kamera
kıbrıs lefkoşa güvenlik kamerası kurulum ve teknik servis
kıbrıs güvenlik kamera kurulum montaj arıza servis tamir 6
kıbrıs lefkoşa güvenlik kamerası kurulum ve teknik servis

Kıbrıs Lefkoşa Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası Kurulumu için web sitemizdeki ‘teklif al’ formunu kullanarak ilgili alanları doldurduktan sonra hızlı bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatlar birim fiyatı olarak verilmekte ve montaj sonrası ekstra malzeme kullanılması durumunda faturaya eklenmektedir.

kıbrıs lefkoşa girne güvenlik kamera sistemleri 1
kıbrıs ip kamera kurulumu
kıbrıs lefkoşa girne güvenlik kamera sistemleri 4
kıbrıs lefkoşa girne güvenlik kamera sistemleri 3
kıbrıs güvenlik kamera kurulum montaj arıza servis tamir 1
kıbrıs güvenlik kamera kurulum montaj arıza servis tamir 3

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir iş yerinde güvenlik sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Güvenlik Kamera sistemleri teknik servisi Lefkoşa Girne. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.

Kıbrıs Lefkoşa IP Kamera Kurulumu

Kıbrıs Lefkoşa IP Kamera Kurulumu

Kıbrıs Lefkoşa IP Kamera Kurulumu. IP Kamera servisimiz lefkoşa ve girne bölgelerini kapsamaktadır. Her marka ip kamera teknik servis, tamir, bakım, onarım hizmetlerini vermekteyiz. Uzaktan izleme ayarları, program yükleme, port yönlendirme ve p2p tanımlamaları yapılmaktadır.

kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu

POE IP Kameralarla Farkı Hissedin

NextCam ip kamera modelleri dahili POE desteğine sahip olup, TCP/ UDP/ IP,RTP/ RTCP/ RTSP, HTTP, ARP, DNS, DHCP, NTP/ SNTP, TFTP, FTP, SMTP, ICMP Protokollerinin tümünü desteklemektedir. Her türlü network sistemine uyum sağlayarak hem pratik ve kolay kurulu, hem de her türlü mobil cihazdan izlenebilmesiyle dikkat çekmektedir. Dahili POE özelliği sayesinde Cat5 / Cat6 kablolardan direkt elektrik beslemesi alır. Bu sayede fazladan adaptör veya kablo karmaşası yaşanmaz.

nextcam kibris kktc lefkosa dereboyu guvenlik kamerasi kurulum

Uzaktan Kontrolun En Kolay Hali

P2P Uzaktan izleme desteği vadeden birçok kamera sisteminde bağlantı sorunları yaşanmaktadır. Bunun öncelikli nedenleri, P2P Cloud sunucularının uzak ülkelerde ve düşük bant hacminde çalışmasıdır. NextCam P2P düşük ping ve yüksek bant genişliği ile port yönlendirmeye gerek kalmadan konforlu bir uzaktan kontrol desteği sunmaktadır.

nextcam kibris kktc lefkosa dereboyu guvenlik kamerasi kurulum

Güvenliğinizi Kendiniz Yönetin

Internet bağlantısının olduğu her yerden canlı görüntüleri ve geriye dönük kayıtları izleyebilirsiniz. Gelişmiş kontrol paneli ve çoklu dil seçenekleri ile kayıt cihazına uzaktan tam erişim sağlayarak bütün ayarları ve yapılandırmaları konrol edebilirsiniz. Teknik servisimize yetki vermeniz halinde, gerekli durumlarda kamera sisteminize uzaktan erişim sağlanarak talep ettiğiniz ayarlar, veriler ve bakım hizmetleri yapılmaktadır.

nextcam kibris kktc lefkosa dereboyu guvenlik kamerasi kurulum

Her Ortamda Maksimum Performans

Güvenlik kameraları konumlandırıldıkları noktadan hedefledikleri bölgeye göre optik lens açıları değişiklik göstermektedir. İç mekanlarda geniş açı 2.8 mm kameralar kullanırken, dış mekanlarda genellikle 3.6 mm kullanılmaktadır. Kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu  2.8 den 12 mm optik zoom oranlarına kadar çıkan açı ayarlı güvenlik kameraları. Her türlü ortama ayarlanarak güvenliği maksimum düzeye çıkarmaktadır.

nextcam kibris kktc lefkosa dereboyu guvenlik kamerasi kurulum

Kıbrıs Lefkoşa IP Kamera Kurulumu

Güvenlik kamerası sistemleri en başta elektriğe, uzaktan izlemek için ise dahili bir internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Güvenliğin önemli olduğu noktalarda ups ve ve ups destekli 3G modemler kullanılarak, elektrik ve internet kesilse bile alternatif sistemlerin devreye girmesiyle kesintisiz bir güvenlik deneyimi sunuyoruz. Özel koşullarda görüntülerin uzak sunuculara yedeklenmesi ve e-posta alarm yapılandırması yapılmaktadır. Harekete duyarlı hassas ayarlar yapılarak güvenlikle ilgili soru işaretleri ortadan kaldırılır.

kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu

Kıbrıs karavan kamera kurulumu. KKTC güvenlik kamerası sistemlerinde her türlü anahtar teslim çözümü sunuyoruz. Elektrik sorunu olan, internet bağlantı sorunu olan, montaj sorunu olan her nokta için alternatif çözümler üreterek sürdürülebilir bir güvenlik kamera sistemi için gereken her şeyi sağlıyoruz.

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu​

2 Megapixel Sony Lens Görüntü Kalitesi

KKTC Kıbrıs Lefkoşa Girne Güvenlik Kamerası Sistemleri. Bu kurulumda kullanılan NextCam YE-IP20000 BFL Model kameralar 1080P 2.0M (1920*1080V) Color 1/2.8″ 2.0M Sony Exmor IMX323 Teknik özelliklerine sahiptir. Araç plakalarını  dahi rahatlıkla okuyabilen görüntü kalitesiyle gözünüz arkada kalmaz.

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu​

4 Adet Array Led Gece Görüşü Kalitesi

4 Adet IR ARRAY LED Kızılötesi gece görüş sistemiyle 40 metre gece görüş menzili sunarak en karanlık ortamlarda bile kaliteli bir görüntü elde edilmektedir. Güvenlik sistemlerinde en önemli konulardan birisi gece görüş mesafesi ve kapasitesidir. NextCam Kameraların uzun ömürlü ve kaliteli gece görüş sistemiyle bu sorun ortadan kalkmaktadır.

nextcam kibris lefkosa guvenlik kamera kurulum 3

NextCam Her Ortama Uygun

Kıbrıs karavan kamera kurulumu. NextCam güvenlik kamerası sistemleri evde, iş yerinde, çiftlikte, mandırada, otelde, yazlıkta, karavanda, hatta elektrik ve internet problemi bulunan uzak noktalarda bile kullanılabilmektedir. Alternatif çözümlerimizle her noktaya kurulum yapmaktayız.

nextcam kibris lefkosa guvenlik kamera kurulum 4

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu

Karavan tutkunu olan müşterimizin güvenlik kamerası sorununu çözerek gittiği her yerde karavanını uzaktan izlemesini ve çevresini 7/24 kayıt altında tutmasını sağladık. Güvenlik sistemleriyle ilgili sorularınız için web sitemizdeki destek kısmından veya telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu​

KKTC Güvenlik Sistemleri

Kıbrıs KKTC Lefkoşa Girne Güvenlik Sistemleri Çözümleri. Kamera sistemleri kurulumu, arıza tespiti ve tamiri, harddisk bakımı. Kamera ekleme, yer değiştirme uzaktan izleme ayarları, bilgisayar, mobil android, ios, windows cihazlara uzak ayar, kayıt izleme, ip kamera servisi. Güvenlik kamerası sistemlerinde sıfırdan keşif, projelendirme, altyapı, montaj ve teknik servis dahil olmak üzere kapsamlı bir çözüm sunuyoruz. Müşterilerimizin talep ettiği doğrultuda kurulum sonrası teknik düzenlemeler ve ayarlamalar titizlikle yapılmaktadır. Güvenlik ihlali oluşturabilecek konular gerekli olduğu taktirde yeniden düzenlenir. Stabil Sistem Bilişim Teknolojileri.

Girne Uyducu

Girne Uyducu

Kıbrıs Lefkoşa Girne Çanak Anten Uydu Servisi
kıbrıs kktc televizyon uydu servisi
Girne Uyducu

Girne Uyducu

Girne nin heryerine uydu servisimiz vardır. Çanak anten uydu sistemlerinde oluşan arızalara profesyonel ekipmanlarla anında müdahale ederek en hızlı çözümü sunuyoruz. Kablo, lnb, çanak anten, uydu alıcısı (receiver) (decoder) frekans ayarları, uydu taşıma ve yeni kurulum işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Türksat 4A Uydusu F

Türksat 4A Türksat 2A’ya göre göre kat ve kat daha hızlı. Aynı zamanda frekans kullanım ömrü de daha fazla. Televizyon şirketleri HD yayın yapmak için bir sertifika almak zorundalar. Türksat 4A sayesinde ortalama bir televizyonu olanlar dahi dekoder ile HD yayınlar izleyebilecekler. HD yayınları alabilmek için televizyon ile dekoder hdmi arabirimini desteklemelidir ve görüntü dekoderden televizyona hdmi kablo ile aktarılmalıdır. Karasal yani analog yayınlarda da benzer nitelikte bir kalite artışı söz konusu. HD Türksat 4A yeni eklenen kanallar 500’ü aşıyor. İzleyiciler artık bütün yayınları 1080p kalitede veya daha yüksek kalitede seyredebilecekler. Daha öncesinde aylık ücret ile sunulan HD yayınlar artık herkesin ulaşabildiği bir imkan haline gelmiştir.

Dahili Uydu Alıcısı Bulunan TV ye Uydu Alıcısı Bağlamak

Yeni model TV’ler ile uydu alıcıları artık televizyonlara gömülü olarak yani direkt TV’nin kendi içinde gelmektedir. Bu durum harici uydu alıcısı gereksinimlerini ortadan kaldırmıştır. Bunun yanında daha derli toplu bir TV bağlantısı gerçekleştirilmesine olanak sağlamıştır. Günümüzde üretilen pek çok TV kendisinden uydu alıcılı bir şekilde gelmekte ve bu nedenle farklı bir TV alıcısına gerek duyulmamaktadır. Bazı TV modellerinde uydu frekans ayarlarının kısıtlı olması veya müşterilerin D-smart, Digitürk gibi farklı TV yayınları talep etmesi sebebiyle harici olarak uydu alıcısı bağlanabilmektedir. Bunun için uydu alıcısının adaptörünü takarak anten kablosunu harici dekoder cihaza takmalı ve televizyonla dekoderi hdmi görüntü kablosu ile birbirine bağlamamız yeterli olacaktır. Televizyon kumandasından takmış olduğumuz hdmi portuna geçiş yapılarak o noktadan itibaren uydu alıcısının kumandasıyla gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra cihazımız hazır olacaktır. Keyifli seyirler.

WhatsApp