Kaliteli Uydu Kurulumu Kıbrıs

Kaliteli Uydu Kurulumu Kıbrıs. Uydu kurulumu konusunda yılların tecrübesiyle kaliteli bir servis hizmeti vermekteyiz. Kurulum işlemleri kaliteli malzemelerle ve titiz işçilikle yapıldığı taktirde, uzun yıllar arıza çıkarmadan sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Kurulum sonrası teknik destek hizmetimiz ile değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyaç ve taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Bu nedenle kurulum ve teknik servis desteğinde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Teknik servisimiz tüm kurulum ve arıza işlemlerine en hızlı şekilde müdahale etmektedir. Sonuç odaklı ve titiz işçilik ile arıza tekrarlanma oranları en aza indirilmektedir.

kıbrıs uydu kurulumu

Kaliteli Uydu Kurulumu Kıbrıs

Uydu sistemleri kurulum ve arıza tamir hizmetlerimiz Lefkoşa ve Girne bölgelerini kapsamaktadır. Yapmış olduğumuz yüzlerce kurulum arasından çekmiş olduğumuz bazı fotoğraflar web sitemizin Resim Galerisi sayfasında yayınlanmaktadır. Whatsapp destek hattımızdan bildirilen kurulum ve arıza taleplerine hızlıca dönüş yaparak, tahmini maliyetler hesaplanmakta ve bilgilendirme yapılmaktadır. Teknik servisimize bildirilen taleplere yoğunluk durumuna göre mümkün olan en erken sürede müdahale edilmektedir. Öğleden önce bildirilen taleplere genellikle aynı gün içerisinde müdahale edilir. Öğleden sonra bildirilen taleplere ise ertesi gün müdahale edilir.

kaliteli uydu kurulumu kıbrıs

Next & Nextstar KKTC Kıbrıs Çanak anten uydu kurulum ve teknik servis hizmetleri. Uydu kurulumunda apartmanlar için tavsiye ettiğimiz kurulum yöntemi dairenin kendi su deposu tespit edilerek uydu anteninin su deposu üzerine monte edilmesidir. Türksat kurulumlarında çanak anten yaklaşık 42 derece yukarı kalkacağı için, depo üzerine yapılan montajlarda L montaj ayağı da gerekli olmaktadır. 4K yayın destekli düşük dB oranına sahip kaliteli LNB kullanılarak mümkün olan en yüksek sinyal seviyesine hassas ayar yapılmaktadır. Bu nedenle kötü hava şartlarından yayınlarınız etkilenmeyecektir.

Müstakil evlerde ise kurulum yapılabilecek bir çok farklı alternatif bulunabilir. Su deposunun yanı sıra, duvar ve yer ayakları ile de montaj yapılabilmektedir. Montaj yapılacak olan yer belirlenirken, televizyon konumu ve kablolama da dikkate alınarak en uygun yer belirlenir ve montaj işlemi gerçekleştirilir. Çoklu LNB kullanılarak aynı anten ile birden fazla televizyona yayın verilmesi mümkündür. İki çıkışlı, dört çıkışlı ve sekiz çıkışlı LNB seçenekleri mevcuttur. Her televizyon için LNB den farklı bir kablo çekilmesi gereklidir.