Kıbrıs Bilgisayar

Kıbrıs Bilgisayar Satış, Tamir, Teknik Servis

Kıbrıs Bilgisayar satış, tamir, teknik servis hizmetleri ile Lefkoşa ve Girne bölgelerinde yerinde arıza tespiti, hızlı ve garantili teknik servis hizmetleri verilmektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak arızalara mümkün olan en kısa sürede müdahale ederek en pratik çözümleri üretiyoruz.

kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu
kıbrıs teknoloji çözümleri kktc bilgisayar tamir servis kurulum
kıbrıs lefkoşa girne bilgisayar servisi

Kıbrıs Bilgisayar Lefkoşa Girne Satış, Tamir, Bakım, Teknik Servis Hizmetleri

Arızalı bilgisayar adresten alınıp tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir.​

Her marka ve modeldeki bilgisayar ve çevre birimlerinin tamiri yapılmaktadır.​

Yerinde Teknik Servis

Yerinde bilgisayar teknik servisi hizmeti ile tüm laptop, notebook, pc tamiri ve bakım onarım hizmetlerini KKTC Lefkoşa ve Girne bölgelerinde adresinizde sağlıyoruz. Kurumsal ve bireysel olarak bizden yerinde bilgisayar servisi hizmeti alabilirsiniz. Ayrı uzmanlık ve teknik donanım gerektiren laptop, notebook ve dizüstü bilgisayar tamiri, laptop monitor ve klavye değişimi profesyonel olarak yapılmaktadır. Her marka Asus, Acer, Dell, Hp, Sony, Toshiba, Casper, Lenovo, Msı, Samsung vb laptoplarınız için bizi arayabilirsiniz.

kıbrıs laptop fan servisi kktc lefkoşa girne bilgisayar tamiri

Kıbrıs Bilgisayar Satış Sonrası Destek

Satış süreci tamamlanan ürün ve çözümlerimiz için, gerekli kurulum ve entegrasyon hizmetleri sunulduktan sonra ihtiyaç duyulan  bakım ve destek hizmetleri sunulabilmektedir. Tüm satış, tamirat ve çözüm süreçleri kayıt altında tutularak, proje sırasında kullanılan tüm ürünlerin garanti takibi yapılabilmektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir iş yerinde bilgisayar sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kıbrıs Lefkoşa Girne bilgisayar tamir teknik servis. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.