Kıbrıs Network Servisi

networkbanner2
Kıbrıs Güvenlik Kamerası Kurulumu Cat 6
Kıbrıs Network Sistemleri

Kıbrıs network servisi Lefkoşa Girne bölgeleri kurulum ve teknik servis.

Kablolu ve kablosuz network altyapı kurulumu, yönetimi ve teknik servisi.

Mikrotik, ubnt, cisco ayarlamaları. Switch, router, access point cihazlarının kurulumları.

Kıbrıs Network Servisi

Kıbrıs Lefkoşa Girne bölgelerinde teknik servis, network kurulum yönetim ve servis hizmetleri. Kablolu ve kablosuz network kurulumu, ağ cihazlarının yapılandırılması, ağ güvenliği çözümleri, mikrotik ve ubnt yapılandırmaları, sistem yönetimi, anında test ve arıza tespit cihazları. Sıfırdan network altyapısı ve network sistemlerinizde oluşan her türlü probleme detaylı analizlerle müdahale ediyoruz. Wifi cihazlarının, modemlerin, switchlerin doğru bir şekilde yapılandırılması ve kablo uzunluk ölçüleri network sistemlerinde titizlikle hesaplanmalıdır.

  • Wide Area Network(WAN)
  • Local Area Network(LAN)
  • Yapısal Kablolama
  • İnternet Güvenlik Sistemleri
  • TCP/IP Network Tasarımı
  • İp Telefon Sistemleri
  • İp Kamera Sistemleri
  • Personel Network Yapısı
  • Misafir Network Yapısı

Network Kurulum Ve Arıza Tamiri

Bilişim sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübe ile müşterilerimize network kurulumu ve yönetimi konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Tamamen kuruma özel güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği, loglama, göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulumu ve bakım hizmeti verilir.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?​

Kıbrıs Network Servisi Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir iş yerinde network sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kıbrıs network servisi Lefkoşa Girne teknik servisi. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.

WhatsApp