Kıbrıs Gece Görüşlü Kamera Uydu Sistemleri

Kıbrıs Gece Görüşlü Kamera Uydu Sistemleri. Şirketimiz 2015 yılından itibaren Kıbrıs’ta teknolojinin her alanında farklı çalışmalar yürütmektedir. Bilgisayar teknolojileri teknik servisi ve sistem yönetimi. Güvenlik kamerası kurulum ve arıza servisi ile Kuzey Kıbrıs’ta yüzlerce müşterimize kesintisiz destek sağlamaktayız. Bunun yanında uydu servislerimizde kurumsal merkezi multiswitch kurulumları ve bireysel uydu sistemlerinde sektör lideri konumunda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Teknoloji alanında verdiğimiz hizmetler arasında internet servis sağlayıcılığı, web sitesi tasarımı, seo optimizasyonu, domain ve hosting yönetimi ve danışmanlığı gibi hizmetler de bulunmaktadır. Birlikte çalışarak teknoloji alanında destek verdiğimiz işletmelerin büyütmelerine katkı sağlıyoruz. Ticari hacimlerini yükseltmek için yaptığımız çalışmaların yıllar içerisinde olumlu etkilerini gözlemlemek bizim için onur vericidir. 

Kıbrıs Gece Görüşlü Kamera Uydu Sistemleri

Kıbrıs Gece Görüşlü Kamera Uydu Sistemleri

Kıbrıs Gece Görüşlü Kamera Uydu Sistemleri. Güvenlik kamerası sistemlerimiz üstün gece görüşü performansıyla fark yaratarak hiç bir ışık olmayan tamamen karanlık ortamlarda bile üstün bir gece görüş kalitesi sunmaktadır. Güvenlik kamerası hizmetlerimize başladığımız günden itibaren sahada başarılı bir ekip çalışması yürütüyoruz. Bir çok şirket içi olayın aydınlatılmasına ve polisiye olaylarda da polisimize verdiğimiz destekle suçların aydınlatılmasına destek sağlamaktayız. Kurumsal şirketlerde ve işyerlerinde projelendirme aşamasından itibaren sıfırdan güvenlik kamerası kurulumu. Bireysel teknik destek ve arıza tamiri. Ev, apartman villa gibi pek çok konutta faaliyette olan güvenlik kameralarımız daha güvenli bir yaşam alanı oluşması için katkıda bulunmaktadır. 

kıbrıs lefkoşa girne gönyeli yenikent güvenlik kamerası kurulumu 2

Kıbrıs Uydu Kurulumu Ve Teknik Servis

Kuzey Kıbrıs’ ta televizyon uydu sistemleri kurulumu ve teknik servisi alanında da firmamız sektör lideri konumundadır. Kurumsal multiswitch merkezi uydu sistemleri başta olmak üzere evlerde kullanılan bireysel uydu sistemleri kurulumu. Arıza tespiti ve tamiratı konusunda da kalıcı çözümler üreterek uzun ömürlü ve sürdürülebilir sistemler için hem altyapı hem de teknik destek hizmetleri veriyoruz. Quattro LNB, uydu alıcısı receiver çeşitleri, çanak anten uydu kurulumu. Kablolama gibi her türlü teknik servis hizmetleri sağlanmaktadır. Kurulum sonrası kesintisiz servis ve destek hizmetleri devam etmektedir.

quattro santral lnb next lefkoşa girne

Kuzey Kıbrıs Bilişim Teknolojileri

Kuzey Kıbrıs’ ta özellikle Lefkoşa ve Girne bölgelerinde bilişim teknolojileri konusunda profesyonel hizmetler. Kurumsal firmalar ve bireysel müşterilerimizin teknoloji alanındaki yeniliklerden geri kalmaması için her türlü desteği sağlıyoruz. Lefkoşa Gönyeli Ve Alayköy bölgesinde bir çok projemiz bulunmaktadır. Elektronik sistemleri ve internet taleplerine de en uygun çözümlerle destek veriyoruz. 2015 yılından bu ya hizmet veren Stabil Sistem Bilişim Teknolojileri bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmeler için avantajlı servis çözümleriyle kaliteli bir hizmet vermektedir.