Kıbrıs Lefkoşa IP Kamera Kurulumu

Kıbrıs Lefkoşa IP Kamera Kurulumu

Kıbrıs Lefkoşa IP Kamera Kurulumu. IP Kamera servisimiz lefkoşa ve girne bölgelerini kapsamaktadır. Her marka ip kamera teknik servis, tamir, bakım, onarım hizmetlerini vermekteyiz. Uzaktan izleme ayarları, program yükleme, port yönlendirme ve p2p tanımlamaları yapılmaktadır.

kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu

POE IP Kameralarla Farkı Hissedin

NextCam ip kamera modelleri dahili POE desteğine sahip olup, TCP/ UDP/ IP,RTP/ RTCP/ RTSP, HTTP, ARP, DNS, DHCP, NTP/ SNTP, TFTP, FTP, SMTP, ICMP Protokollerinin tümünü desteklemektedir. Her türlü network sistemine uyum sağlayarak hem pratik ve kolay kurulu, hem de her türlü mobil cihazdan izlenebilmesiyle dikkat çekmektedir. Dahili POE özelliği sayesinde Cat5 / Cat6 kablolardan direkt elektrik beslemesi alır. Bu sayede fazladan adaptör veya kablo karmaşası yaşanmaz.

nextcam kibris kktc lefkosa dereboyu guvenlik kamerasi kurulum

Uzaktan Kontrolun En Kolay Hali

P2P Uzaktan izleme desteği vadeden birçok kamera sisteminde bağlantı sorunları yaşanmaktadır. Bunun öncelikli nedenleri, P2P Cloud sunucularının uzak ülkelerde ve düşük bant hacminde çalışmasıdır. NextCam P2P düşük ping ve yüksek bant genişliği ile port yönlendirmeye gerek kalmadan konforlu bir uzaktan kontrol desteği sunmaktadır.

nextcam kibris kktc lefkosa dereboyu guvenlik kamerasi kurulum

Güvenliğinizi Kendiniz Yönetin

Internet bağlantısının olduğu her yerden canlı görüntüleri ve geriye dönük kayıtları izleyebilirsiniz. Gelişmiş kontrol paneli ve çoklu dil seçenekleri ile kayıt cihazına uzaktan tam erişim sağlayarak bütün ayarları ve yapılandırmaları konrol edebilirsiniz. Teknik servisimize yetki vermeniz halinde, gerekli durumlarda kamera sisteminize uzaktan erişim sağlanarak talep ettiğiniz ayarlar, veriler ve bakım hizmetleri yapılmaktadır.

nextcam kibris kktc lefkosa dereboyu guvenlik kamerasi kurulum

Her Ortamda Maksimum Performans

Güvenlik kameraları konumlandırıldıkları noktadan hedefledikleri bölgeye göre optik lens açıları değişiklik göstermektedir. İç mekanlarda geniş açı 2.8 mm kameralar kullanırken, dış mekanlarda genellikle 3.6 mm kullanılmaktadır. Kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu  2.8 den 12 mm optik zoom oranlarına kadar çıkan açı ayarlı güvenlik kameraları. Her türlü ortama ayarlanarak güvenliği maksimum düzeye çıkarmaktadır.

nextcam kibris kktc lefkosa dereboyu guvenlik kamerasi kurulum

Kıbrıs Lefkoşa IP Kamera Kurulumu

Güvenlik kamerası sistemleri en başta elektriğe, uzaktan izlemek için ise dahili bir internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Güvenliğin önemli olduğu noktalarda ups ve ve ups destekli 3G modemler kullanılarak, elektrik ve internet kesilse bile alternatif sistemlerin devreye girmesiyle kesintisiz bir güvenlik deneyimi sunuyoruz. Özel koşullarda görüntülerin uzak sunuculara yedeklenmesi ve e-posta alarm yapılandırması yapılmaktadır. Harekete duyarlı hassas ayarlar yapılarak güvenlikle ilgili soru işaretleri ortadan kaldırılır.

kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu