Kıbrıs Lefkoşa Girne Çanak Anten Uydu Servisi

Kıbrıs Lefkoşa Girne Çanak Anten Uydu Servisi

Kıbrıs uydu servisi
Kıbrıs Nilesat Kurulumu
Girne uydu tamiri

Kıbrıs Lefkoşa Girne Çanak Anten Uydu Servisi

Kıbrıs Lefkoşa ve Girne bölgelerinde çanak anten uydu servisi hizmetleri verilmektedir. Çanak anten ve uydu problemlerinize profesyonel arıza tespit ve ayarlama cihazlarıyla mümkün olan en kısa sürede çözüm bulunmaktadır. Uydu sistemleriyle ilgili herhangi probleminiz veya sorunuz varsa bizimle sitemizdeki iletişim kanallarından veya telefon numaramızdan iletişim kurabilirsiniz. İletişim formundan mesaj bırakacağınız zaman mail adresinizi veya telefon numaranızı eksiksiz bir şekilde yazdığınızdan emin olunuz. Aksi halde geri dönüş yapılamamaktadır.

Kıbrıs Lefkoşa Girne Çanak Anten Uydu Servisi
Kıbrıs Lefkoşa Girne Çanak Anten Uydu Servisi

Kıbrıs Genel Uydu Arızaları

Lefkoşa Girne çanak anten uydu kurulumu, kablo arızaları, uydu ayarı kaçtı, sinyal yok. Görüntü gelmiyor, kablosu çürüdü, yandı, hdmi sorunu, scart kablosu. Lcd, led, plazma televizyon kabloları, arıza tamiri yapılmaktadır.

Next nexstar, amstrad uydu alıcıları, lnb,reciever, multiswitch, diseqc, anten ve uydu kablosu. 60 lık, 90 lık, 120 lik, 150 lik çanak kurulumları, dijital satlink satlok uydu bulucu cihaz ile sinyal ayarlaması. Türksat hotbird frekans ayarları, kanal düzenleme işlemleri ve teknik servis hizmeti. Stabil Sistem Bilişim Teknolojileri.

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Çanak anten ve uydu sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.