KKTC Güvenlik Kamerası

KKTC Güvenlik Kamerası

hisarkoy-ip-kamera-kurulum-1
hisarkoy-ip-kamera-kurulum-2
kktc güvenlik kamerası
kktc güvenlik kamerası
nextcam kıbrıs teknik servis
kktc güvenlik kamerası

KKTC Güvenlik kamerası

KKTC Güvenlik kamerası. Kıbrıs Hisarköy IP Güvenlik kamerası kurulumu. 8 Kanal POE NVR, 8 Adet bullet ip kamera. Mikrotik ile kamera birleştirme. Kablo, kutu, ve boru döşeme.

Kıbrıs IP Kamera Sistemleri

IP Kamera isminden de anlaşıldığı gibi İnternet Protokol Kamera anlamında açılıma sahiptir. Bu açılım IP Kameraların bünyesinde bir Web Server bulundurmasını gerektirir. Cihazlar mevcut network’te sabit veya otomatik olarak atanacak bir IP numarasına ihtiyaç duymaktadırlar. IP atamasını yapmak ise kameralarımızın çalışması için olması gereken tek işlemdir.

IP Kamera network yapınızda ister Statik IP numarası ile istersenizde DHCP’den otomatik bir IP numarası alınarak çalıştırılabilir. Wireless ürünlerde ise yine aynı ayarlamalar yapılmalıdır. IP Kameraya mevcut IP grubunuzdan bir İp numarası atanmalıdır. Uzak noktalardaki IP Kameralar tek bir kayıt cihazında birleştirilebileceği gibi, her kameraya ayrı ayrı da erişim sağlanabilmekte ve canlı görüntüler anlık olarak izlenebilmektedir.

İp kamera beslemesi için kamera yanında ekstra bir besleme kablosu çekilmeli yada kamerada POE ( power over ) desteği var ise power over switch kullanılarak kamera beslemesi network kablosu üzerinden verilebilir. Tercihen hem NVR kayıt cihazı, hem kameralar poe destekli olursa, kayıt cihazından cat6 kablo ile direkt besleme alabilmektedir. Uzun mesafelerde poe switch yerine kamera altına takılacak bir adaptör ile kamera beslemesi daha sağlıklı bir çözüm olmaktadır. İhtiyaç durumunda kablosuz outdoor wi-fi antenler (mikrotik – ubnt) kullanılarak görüntüler uzak mesafelere kablosuz olarak aktarılabilmekte, veya internet bağlantısı üzerinden daha uzak noktadaki bir kamera da aynı kayıt cihazına bağlanabilmektedir.

KKTC Güvenlik Kamerası Lefkoşa Girne Teknik Servis

Kamera ve güvenlik sistemleri alanında teknik destek, yıllık bakım anlaşması ve benzer talepleriniz için telefon numaramızdan 0533 846 70 98 veya Teknik Destek / Servis Formu‘nu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

  • Kayıt Cihazı, güvenlik kameraları ve ekipmanları teknik ekibimiz tarafından arıza tespiti yapılır.
  • Cihazın tamiri için arıza bilgisi ve fiyatlandırma yapılarak tarafınızdan onay alınır.
  • Uygun görürseniz mümkün olan en kısa zamanda işleme alınarak, sonuçlandırılır.