Girne Uydu Tamiri

Girne Uydu Tamiri

Kıbrıs lefkoşa girne çanak anten
Girne uydu tamiri
kktc uydu ayarlama

Girne Uydu Tamiri

Girne uydu servisi Girne nin heryerinde uydu kurulumu, arıza tamiri, sinyal sorunları, kablo değişimi, lnb değişimi, uydu alıcısı receiver decoder değişimi, frekans ayarlama, güncelleme ve uyduyla ilgili her konuda teknik servis hizmeti vermektedir. Merkezi uydu sistemi multiswitch kurulumları yapılmaktadır. Sorularınız için haftanın 7 günü günün her saatinde iletişim formundan mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Uydu sistemlerinde çıkan arızalar uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde tamir edilmektedir.

Uydu Sistemlerindeki Arızalar

Televizyonu açtığınız zaman sinyal yok hatasıyla karşılaşmanız durumunda arıza uydu çanak anteninizden, lnb den veya kablodan kaynaklanıyor olabilir. Bazı kanalların açılıp bazılarının açılmaması, göstermemesi durumlarında da genellikle aynı sebeplerden bir tanesi çıkmaktadır. Şirketimiz son teknoloji cihazlar kullanarak arızayı en hızlı şekilde gidermekte ve televizyon keyfinize bir an önce devam etmenizi sağlamaktadır. Özellikle apartmana yeni taşınan bazı kişiler damda hangi çanağın kendi dairesine ait olduğunu bilmediği için arıza durumunda problemler yaşanmaktadır. Son teknoloji cihazlarımızla çanak anteninizi hemen tespit ederek gerekli ölçümleri yapıp arızayı belirliyoruz ve derhal çözüyoruz.

https://stabilsistem.com/2019/09/02/kibris-kktc-televizyon-uydu-servisi/

 

Türksat, Eutelsat, Hotbird, Nilesat, Astra, Girne Uydu Tamiri

Türksat, Eutelsat (digiturk) Hotbird, Nilesat ve Astra uydularında meydana gelen her türlü problem için bize ulaşabilirsiniz. Ekranda karıncalanma gibi takılmalar oluyorsa muhtemelen sinyal kaybı problemi vardır. Sinyal ile alakalı bir sorun. Başlıca sebepleri, çanak anten ayarsız, kablo bağlantıları yetersiz, uydu prizi arızalı, diseqc switch arızalı, uydu alıcısı tuner arızalı vs… Öncelikle daire içi kablo bağlantıları kontrol edilmelidir. Sorun devam ediyorsa servis çağırmanız gerekir. Bu konuda bizden destek alabilirsiniz.

Bazı Kanallar Göstermiyor. Sinyal Yok Hatası Alıyorum!

Uydu alıcısının frekans listesi eski olabilir. Frekansların güncellenmesi gerekir. Manuel kanal yüklenmesi gerekebilir. Sinyal seviyesinde azalma, kablo bağlantılarında sorun olabilir. Kablo bağlantılarını düzelttiniz, değiştirdiniz, kanal yüklemesi yapamadınız! sorun devam ediyorsa bizden teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Girnenin tüm bölgelerine teknik servis hizmetimiz vardır.

0533 846 70 98 numaralı telefonu arayarak servis yazdırabilir, veya web sitemizden mesaj bırakabilirsiniz.