KKTC Bilgisayar Tamiri

KKTC Bilgisayar Tamiri

KKTC Bilgisayar Tamiri
KKTC Bilgisayar Tamiri
kıbrıs bilgisayar tamir 5

KKTC Bilgisayar Tamiri Lefkoşa Girne bölgelerinde servisimiz vardır.

Arızalı bilgisayar adresten alınıp tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir.​

Her marka ve modeldeki bilgisayar ve çevre birimlerinin tamiri yapılmaktadır.​

Bilgisayar Satış, Tamir, Teknik Destek

KKTC Lefkoşa Girne bölgelerinde her marka ve model bilgisayar ve bilgisayar aksamlarının teknik desteğini sağlamaktayız. Bilgisayar parçaları, atx kasa, power supply (güç kaynağı) anakart, işlemci, ram, harddisk, dvd rw, ekran kartı arızaları, notebook (laptop) tamiri, lcd & led ekran, klavye, inverter, fan servisi, ısınma sorunları, format atma, işletim sistemi kurulumu, program yükleme, windows 7 8 10, linux dağıtımları kurulumu.

Bilgisayar arızalarıyla ilgili şikayetleriniz için haftanın her günü günün her saatinde iletişim kanallarımızdan bırakmış olduğunuz mesajlara geri dönüş yapılmaktadır. İletişim formu doldururken telefon numarası ve mail adresiniz gibi iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru yazdığınızdan emin olunuz. Aksi halde mesajınıza geri dönüş yapılamamaktadır. Bilgisayar ve çevre birimleri arızalarına uygun fiyatlı pratik çözümler için lütfen bize ulaşın.

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir iş yerinde bilgisayar sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kıbrıs Lefkoşa Girne bilgisayar tamir teknik servis. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.

KKTC Bilgisayar Tamiri