Sayın müşterilerimiz, hizmetlerimize 20.12.21 tarihine kadar ara verilmiştir bilginize.

Kıbrıs Güvenlik Sistemleri

hisarkoy-ip-kamera-kurulum-1
Kıbrıs Lefkoşa Girne güvenlik kamera sistemi kurulum teknik servis tamir 5
Kıbrıs Lefkoşa Girne güvenlik kamera sistemi kurulum teknik servis tamir 9

Kıbrıs güvenlik sistemleri hizmetimiz Lefkoşa Girne bölgelerini kapsamaktadır.

Ahd, Analog, Dijital (ip) kameralar, bebek kamerası, mikrofonla ses kaydı desteği.

Teknik servis, uzaktan izleme statik ip ve p2p ayarları, port yönlendirmesi yapılmaktadır.

Kıbrıs Güvenlik Sistemleri Hizmetleri

Kıbrıs güvenlik sistemleri Lefkoşa Girne kamera kurulumu ve servisi. Dijital (ip), ahd ve analog kamera sistemleri projelendirmesi, kurulumu yönetimi, bakımı ve teknik servisi. Uzaktan izleme ayarları, ip yapılandırmaları, port yönlendirmeleri, hdd yapılandırmaları, veri kurtarma ve sistem güvenliği. Halihazırda kurulu olan sisteminizin bakım ve uzaktan izleme ayarları, port yönlendirmeleri ve p2p, kamera ve dvr arızaları, mikrotik cihazlarla uzak noktalara link yaparak kablosuz görüntü aktarımı, vpn kurulumu, yeni kamera ekleme ve yer değiştirme hizmetleri verilmektedir. DVR cihazlarının ileri düzey yapılandırmaları yapılarak güvenliği en üst düzeye çıkarmak hedeflenmektedir.

Güvenlik Sisteminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir ?

Kamera projelendirmesi yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta bina giriş çıkış noktaları ve aktif olan bölgelerin net bir şekilde görünmesi gerekmektedir. Dış cephede ise mümkün olduğunca ölü nokta bırakmadan binanın tüm dış cephesinin kayıt altında olması önemli bir güvenlik unsurudur. Kamera cihazlarında surveillance 7/24 harddiskler kullanılmaktadır ve belirli periyotlarda harddisk kontrolü yapılması gerekir. Güvenliğinizi işin uzmanına bırakarak sorunsuz bir kamera sistemi istiyorsanız lüften bizimle irtibata geçiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir iş yerinde güvenlik sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kıbrıs güvenlik sistemleri kamera teknik servisi Lefkoşa Girne. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.

kktc kıbrıs güvenlik kamerası

NextCam Kıbrıs Yetkili Teknik Servis

NextCam Güvenlik kameralarına her türlü yedek parça ve yazılım desteği sağlanmaktadır. Yetkili kurulum ekibi ve teknik servis ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kıbrıs Güvenlik Sistemleri Projelerimiz

2 MP IP Kamera Kurulumu

kıbrıs 2mp ip güvenlik kamerası 4
kıbrıs 2mp ip güvenlik kamerası 2
kıbrıs 2mp ip güvenlik kamerası 1
kıbrıs 2mp ip güvenlik kamerası 3

Kıbrıs Lefkoşa Güvenlik Kamerası

Kıbrıs Lefkoşa IP Kamera Kurulumu

kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu​

Kıbrıs karavan kamera kurulumu. KKTC güvenlik kamerası sistemlerinde her türlü anahtar teslim çözümü sunuyoruz. Elektrik sorunu olan, internet bağlantı sorunu olan, montaj sorunu olan her nokta için alternatif çözümler üreterek sürdürülebilir bir güvenlik kamera sistemi için gereken her şeyi sağlıyoruz.

Kıbrıs Lefkoşa Alayköy Sanayi bölgesi çoktan garaj güvenlik kamerası kurulumu. 8 Kanal AHD Kayıt cihazı, 2 MP AHD 40 metre gece görüşlü güvenlik kamerası, 2 terabayt harddisk, cctv kablo boru ve kutu proje resimleri.

Kıbrıs Lefkoşa Dereboyu Donut Kafe ip kamera sistemi kurulumu. 8 kanal poe nvr kayıt cihazı, 3 mp ip kamera, bullet ve dome kameralar, cat6 kablo rj45 soketi ile bağlantı proje resimleri.

Kıbrıs Lefkoşa Müstakil ev 2 MP AHD Güvenlik kamerası kurulumu. 8 kanal ahd kayıt cihazı, 2 tb hdd, 4 adet 40 m gecegörüşlü ahd kamera, cctv kablo ve boru, proje resimleri.

Kıbrıs Hisarköy IP Kamera Kurulumu

hisarkoy-ip-kamera-kurulum-1
hisarkoy-ip-kamera-kurulum-2
kktc güvenlik kamerası
kktc güvenlik kamerası
nextcam kıbrıs teknik servis
kktc güvenlik kamerası

Kıbrıs Hisarköy IP Güvenlik kamerası kurulumu. 8 Kanal POE NVR, 8 Adet bullet ip kamera. Mikrotik ile kamera birleştirme. Kablo, kutu, ve boru döşeme.

WhatsApp