Kıbrıs Teknoloji Hizmetleri

Kıbrıs Teknoloji Hizmetleri

Kıbrıs Bilgisayar Tamir

Bilgisayar tamiri, satış, teknik servis, bakım hizmetleri veriyoruz. Kıbrıs Teknoloji Hizmetleri Marka ve model farketmeksizin her türlü bilgisayar donanımı ve çevre birimlerinin teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız. Arızalı bilgisayarınız yerinden teslim alınarak tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir.​

Kıbrıs Network Servisi

Network kurulum yönetim ve servis hizmetleri. Kablolu ve kablosuz network kurulumu, ağ cihazlarının yapılandırılması, ağ güvenliği çözümleri, mikrotik ve ubnt yapılandırmaları. Sıfırdan network altyapısı kurulumu ve arızalara detaylı analizlerle müdahale yapılmaktadır.

Kıbrıs Güvenlik Sistemleri

Dijital (ip), ahd ve analog kamera sistemleri projelendirmesi, kurulumu yönetimi, bakımı ve teknik servisi. Uzaktan izleme ayarları.ip yapılandırmaları, port yönlendirmeleri, hdd yapılandırmaları, veri kurtarma ve sistem güvenliği. mikrotik cihazlarla uzak noktalara görüntü aktarımı.

Kıbrıs Web Tasarımı

Kıbrıs web tasarımı internet sitesi kurulumu. Tüm sektörlere hitap edecek düzeyde profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Kaliteli bir web sitesi işinizi büyütmeniz adına çok önemli bir yere sahiptir. Google gibi arama motorlarında kolayca bulunabilmeniz için seo paketi dahildir.

Kıbrıs Uydu Servisi

Çanak anten, uydu alıcısı, receiver, kurulum, montaj, lnb ve çanak ayarlama, servis ve bakım işlemleri. Frekans, televizyon kanal ayarlamaları ve frekans değişimleri, sinyal ayarları, kablolama, arıza tespiti. Yerinde tamir işlemleri deneyimli teknik servis ekibimizce yapılmaktadır. 

Kıbrıs Teknoloji Hizmetleri

Kıbrıs Teknik Servis

Kıbrıs Lefkoşa Girne bökgelerinde teknik servis, tamir, bakım hizmetleri veriyoruz. Arızalı cihazlarınız yerinden teslim alınarak tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir. Her marka ve modeldeki bilgisayar donanımı ve çevre birimlerinin teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız. Kıbrıs Teknoloji Hizmetleri.

Kıbrıs Bilgisayar Format

Kıbrıs teknoloji hizmetleri Lefkoşa bölgesinde bilgisayarınızın harddiskindeki bilgiler yedeklenerek sıfırdan işletim sistemi kurulumu yapılmaktadır. Windowsun tüm sürümleri, ubuntu, linux dağıtımları ve server işletim sistemleri standart programlarıyla birlikte profesyonel olarak kurulmaktadır. 

Kıbrıs Notebook Tamiri

Notebook tamiri, laptop satış, teknik servis, bakım hizmetleri veriyoruz. Arızalı bilgisayarınız yerinden teslim alınarak tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir. Marka ve model farketmeksizin her türlü bilgisayar donanımı ve çevre birimlerinin teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız.

Kıbrıs Printer Servisi

Printer servisi, yazıcı, tarayıcı, fax ve fotokopi makinesi satış, tamir, teknik servis, kartuş, toner, sarf malzeme, bakım hizmetleri veriyoruz. Marka ve model farketmeksizin her türlü yazıcı cihazınızın donanım ve çevre birimlerinin teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız.

Kıbrıs Veri Kurtarma

Kıbrıs Lefkoşa Girne veri kurtarma data recovery servisi veriyoruz. Silinen dosyalarınız harddisk içerisinde derinlemesine tarama yapılarak geri getirilir. Partition recovery, system recovery, data recovery konularında ileri düzey yazılımlar kullanarak kayıp verileri kurtarıyoruz.

Kıbrıs Muhasebe Programı

Kıbrıs muhasebe programı, cari işlemler, müşteri kaydı, stok giriş çıkışları ve çok daha fazla gelişmiş özelliğe sahip muhasebe programımız çok yakında tanıtım ve demo hesaplarla birlikte hizmete girecektir. Sorularınız için iletişim formundan mesaj bırakabilirsiniz. Kıbrıs Teknoloji Hizmetleri.

IPTV Kıbrıs Full Paket

IPTV Kıbrıs Full Paket içeriğinde türkçe yerli ve yabancı 3000 üzeri canlı tv kanalı, +18 Adult yetişkin belgesel spor premium kanallar ve vodlar vardır. Ücretsiz test yayını ve kurulumla ilgili detaylı bilgi için canlı destekten veya telefon numarasından iletişime geçiniz.

Kıbrıs Wireless İnternet

Lefkoşa wireless internet hizmetleri. Düşük ping, kesintisiz bağlantı ve kaliteli bir internet deneyimi için wireless internet başvurusu yapabilirsiniz. Wireless (wi-fi) internet bağlantısında herhangi bir sabit telefon bağlantısı gerekmemekte, yüksek hızlı kotasız internet hizmeti sorunsuz olarak verilebilmektedir.

Kıbrıs Adsl İnternet

KKTC Kıbrıs Lefkoşa bölgesinde adsl internet hizmeti verilmektedir. Adsl internet bağlantısı için sabit telefon hattınız olması gerekmektedir. Maksimum hız bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Adsl internet hizmeti ile 2 mbps ile 8 mbps arasında internet bağlantısı verilebilmektedir.

kıbrıs teknoloji hizmetleri
WhatsApp