Kıbrıs Lefkoşa Güvenlik Kamerası

Kıbrıs Lefkoşa Güvenlik Kamerası

kıbrıs lefkoşa girne güvenlik kamera sistemleri 2
kıbrıs güvenlik sistemleri kayıt cihazı ve adaptör montajı hdmi tv bağlantısı.
kıbrıs lefkoşa ip kamera kurulumu

Kıbrıs Lefkoşa güvenlik kamerası kurulum ve servis hizmetleri.

Ahd ve Dijital (ip) kamera sistemi montajı ve teknik servis desteği.

Uzaktan izleme statik ip ve p2p ayarları, port yönlendirme ayarları.

Kıbrıs Lefkoşa Güvenlik Kamerası Kurulum Ve Servisi

Güvenlik kamerası kurulum ve servis hizmetleri. Ücretsiz keşif ayrıcalığı ile ihtiyacınız olan en uygun güvenlik sistemini belirleyerek kurulumunu yapıyoruz. Keşif sırasında kamera sayısı, yerleri, açıları ve kayıt süreleri titizlikle hesaplanarak en kısa süre içerisinde kurulum gerçekleştirilmektedir.

kıbrıs güvenlik sistemleri kayıt cihazı ve adaptör montajı hdmi tv bağlantısı.
kıbrıs stabilsistem ahd kamera kayıt cihazı montaj resmi

Güvenlik Sistemlerinin Yeni Lideri

NextCam, üstün görüntü kalitesi ve gecegörüş teknolojisi ile AHD ve IP. Kamera sistemleriyle güvenliği her alanda üst düzeye çıkarıyor. Gelişmiş IR-LED Teknolojisi ile gece de üstün bir görüntü kalitesi sunuyor. Kayıt cihazlarımız son teknoloji ile donatılmış olup, uzaktan izleme, e-mail bildirim ayarları, hareket sensörü gibi tüm özellikleri barındırmaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü ile rahatlıkla idare edilebilmektedir.

kıbrıs lefkoşa girne 2 mp ahd bullet kamera
kıbrıs lefkoşa güvenlik kamerası kurulum ve teknik servis
kıbrıs güvenlik kamera kurulum montaj arıza servis tamir 6
kıbrıs lefkoşa güvenlik kamerası kurulum ve teknik servis

Kıbrıs Lefkoşa Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası Kurulumu için web sitemizdeki ‘teklif al’ formunu kullanarak ilgili alanları doldurduktan sonra hızlı bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatlar birim fiyatı olarak verilmekte ve montaj sonrası ekstra malzeme kullanılması durumunda faturaya eklenmektedir.

kıbrıs lefkoşa girne güvenlik kamera sistemleri 1
kıbrıs ip kamera kurulumu
kıbrıs lefkoşa girne güvenlik kamera sistemleri 4
kıbrıs lefkoşa girne güvenlik kamera sistemleri 3
kıbrıs güvenlik kamera kurulum montaj arıza servis tamir 1
kıbrıs güvenlik kamera kurulum montaj arıza servis tamir 3

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir iş yerinde güvenlik sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Güvenlik Kamera sistemleri teknik servisi Lefkoşa Girne. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.