Kıbrıs Teknik Servis

kıbrıs teknoloji hizmetleri
Kıbrıs Bilgisayar Notebook Laptop Tamir
Kıbrıs teknik servis

Kıbrıs Teknik Servis Hizmetleri Lefkoşa Girne bölgelerini kapsamaktadır.

Bilgisayar, notebook, network, printer, güvenlik ve uydu teknik servisi.

Her marka ve modeldeki cihazların ve çevre birimlerinin tamiri yapılmaktadır.​​

Kıbrıs Teknik Servis Hizmetleri

Her geçen gün yeni gelişmelerin yaşandığı ve takip edilmesi oldukça zor bir sektör olan bilişim sektöründe gerek bireysel müşterilerin, gerekse kurumsal firmaların kullanışsız ve demode sistemlere (yazılım & donanım) yüksek maliyetli yatırımlar yaparak zamanlarını ve paralarını boşa harcadıklarını sürekli gözlemliyoruz. Günümüzde teknolojiye yapılacak yatırım hesaplanırken minimum 5 yıl içindeki gelişmeleri ve değişimleri öngörebilmek gerekir. Aksi halde hayatınızı kolaylaştırması gereken teknoloji, işlerinizi daha da çok zorlaştırabilir. Teknoloji seçimlerinizde bizimle çalışarak kaliteli hizmet farkı ile ileriye dönük sürdürülebilir çözümlere ulaşmanız artık çok kolay…

Kıbrıs teknik servis Lefkoşa Girne bilgisayar satış, tamir, bakım hizmetleri veriyoruz. Arızalı cihazlarınız yerinden teslim alınarak tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir. Her marka ve modeldeki bilgisayar donanımı ve çevre birimlerinin teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazınızın teknik servisimizde mümkün olan en kısa sürede tamirinin yapılması için gerekli olan her türlü yedek parça ve araç gereçleri sürekli geliştirerek değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini günden güne artırmayı planlıyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir işyerinde bilgisayar, network, güvenlik, printer sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kıbrıs teknik servis Lefkoşa Girne. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.

WhatsApp