Kıbrıs Laptop Tamir

kıbrıs laptop tamir
Kıbrıs Notebook Laptop Ekran Değişimi
Kıbrıs teknik servis

Kıbrıs Laptop Tamir Lefkoşa Girne bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

Arızalı cihazınız adresten alınıp tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir.

Her marka ve modeldeki notebook (laptop) ve çevre birimlerinin tamiri yapılmaktadır.

kıbrıs laptop fan servisi kktc lefkoşa girne bilgisayar tamiri

Kıbrıs Laptop Tamir Hizmetleri

Kıbrıs Lefkoşa Girne bölgelerinde notebook tamiri, laptop satış, teknik servis, bakım hizmetleri veriyoruz. Arızalı bilgisayarınız yerinden teslim alınarak tamir edildikten sonra tekrar adrese teslim edilir. Marka ve model farketmeksizin her türlü bilgisayar donanımı ve çevre birimlerinin teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız. Cihazınızın teknik servisimizde mümkün olan en kısa sürede tamirinin yapılması için gerekli olan her türlü yedek parça ve araç gereçleri sürekli geliştirerek değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini günden güne artırmayı planlıyoruz.

Başlıca Laptop Arızaları Nelerdir ?

Notebook açılıyor, ekrana görüntü geliyor ancak işletim sisteminiz açılmıyorsa problem işletim sisteminizde (yazılımsal) hard diskinizde (donanımsal) veya ram (bellek-donanımsal) arıza olabilir.

Notebook’a elektrik geliyor, ışıkları yanıyor, açma tuşuna basınca tepki veriyor ancak ekrana görüntü gelmiyorsa donanımsal bir arızaya işaret eder. (muhtemelen ram veya çipset arızası)

Ssd harddisk değişim ve sistem klonlama işlemi, ekran değişimi, klavye değişimi, işletim sistemi kurulumları teknik servisimizde yapılmaktadır.

Kıbrıs Laptop Tamir Genel Arızalar 1

Notebook tamir, laptop repair, ekran değişimi kıbrıs, klavye kıbrıs, anakart tamiri kıbrıs. Bataryası, adaptörü, menteşe tamiri kıbrıs. Bellek yükseltme upgrade, windows problemleri, tamir bakım merkezi kıbrıs. Laptop ekran ve menteşe değişimi kıbrıs. Laptop klavyesi, bataryası, adaptörü tamir bakım servisi kıbrıs. Laptop servisi, Laptop teknik servisi kıbrıs, yetkili bayi kıbrıs, yetkili bayi kıbrıs,  yedek parça, dvd değişimi, tamiri, servisi. Kıbrıs, kktc, lefkoşa, girne, yenikent, gönyeli, bilgisayar ve teknik servis hizmetleri. kktc tamir, kktc hemen tamir, mobile repair, laptop tamir. Mobile tamir, notebook servisi, Notebook tamiri onarımı, menteşesi kktc, fandan çok ses geliyor, genel bakımı, cihaz çok ısınıyor. 

 

 

Genel Arızalar 2

KKTC ekran çizgi çizgi oluyor, klavye değişimi, yandı, şikayetleri, garanti süresi, recovery, marka bağımsız, sistem geri yükleme, hataları, mavi ekran, ses kartı driver. Dvd okumuyor, cd okumuyor, blue-ray, ses çıkarmıyor, yardımı, wireless kartı, wireless çekmiyor. Laptop menteşe kktc, ekran değişimi, ekranı kktc, Laptop ekranı kktc, teknik servisi kktc. Laptop teknik servisi kktc, yetkili servisi kktc, Laptop yetkili servisi kktc, anakart tamiri, chip ve çip arızaları, klavye tamiri, teknik servis telefonu. Fan değişimi, tetik almıyor, şarj almıyor, şarj aleti, adaptör, invertör, inverter. 

 

 

Genel Arızalar 3

KKTC Notebook görüntü soluk geliyor, xp driver, vista driver, parçaları, data kablosu, ram slotu, ram, adaptör soketi. Notebook ekran fiyati, harddisk, güncelleme, bios, bios güncelleme, main board. Tetik paneli, power butonu, menteşe, menteşe tamiri, menteşe kırıldı, kasa kırıldı, açma kapama tuşu arızalandı, çerçeve kırıldı, veri kurtarma. Bilgi kurtarma, ekran filmi, ram takma, kısa devre, kamerası, wireless sürücüsü. Kasa çatlağı, xp kurulumu, lcd panel, led ekran, KKTC lcd ekran, kıbrıs bilgisayar ve teknik servis hizmetleri. Notebook servisi kıbrıs, tamiri kıbrıs, Laptop servisi kıbrıs, Laptop tamiri kıbrıs, Notebook bakımı kıbrıs. Notebook onarımı menteşesi kıbrıs , lefkoşa, girne Notebook.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Laptop notebook cihazlarında oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kıbrıs Lefkoşa Girne notebook laptop tamir teknik servis. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.

WhatsApp