Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu

Kıbrıs karavan kamera kurulumu. KKTC güvenlik kamerası sistemlerinde her türlü anahtar teslim çözümü sunuyoruz. Elektrik sorunu olan, internet bağlantı sorunu olan, montaj sorunu olan her nokta için alternatif çözümler üreterek sürdürülebilir bir güvenlik kamera sistemi için gereken her şeyi sağlıyoruz.

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu​

2 Megapixel Sony Lens Görüntü Kalitesi

KKTC Kıbrıs Lefkoşa Girne Güvenlik Kamerası Sistemleri. Bu kurulumda kullanılan NextCam YE-IP20000 BFL Model kameralar 1080P 2.0M (1920*1080V) Color 1/2.8″ 2.0M Sony Exmor IMX323 Teknik özelliklerine sahiptir. Araç plakalarını  dahi rahatlıkla okuyabilen görüntü kalitesiyle gözünüz arkada kalmaz.

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu​

4 Adet Array Led Gece Görüşü Kalitesi

4 Adet IR ARRAY LED Kızılötesi gece görüş sistemiyle 40 metre gece görüş menzili sunarak en karanlık ortamlarda bile kaliteli bir görüntü elde edilmektedir. Güvenlik sistemlerinde en önemli konulardan birisi gece görüş mesafesi ve kapasitesidir. NextCam Kameraların uzun ömürlü ve kaliteli gece görüş sistemiyle bu sorun ortadan kalkmaktadır.

nextcam kibris lefkosa guvenlik kamera kurulum 3

NextCam Her Ortama Uygun

Kıbrıs karavan kamera kurulumu. NextCam güvenlik kamerası sistemleri evde, iş yerinde, çiftlikte, mandırada, otelde, yazlıkta, karavanda, hatta elektrik ve internet problemi bulunan uzak noktalarda bile kullanılabilmektedir. Alternatif çözümlerimizle her noktaya kurulum yapmaktayız.

nextcam kibris lefkosa guvenlik kamera kurulum 4

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu

Karavan tutkunu olan müşterimizin güvenlik kamerası sorununu çözerek gittiği her yerde karavanını uzaktan izlemesini ve çevresini 7/24 kayıt altında tutmasını sağladık. Güvenlik sistemleriyle ilgili sorularınız için web sitemizdeki destek kısmından veya telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Karavan Kamera Kurulumu​

KKTC Güvenlik Sistemleri

Kıbrıs KKTC Lefkoşa Girne Güvenlik Sistemleri Çözümleri. Kamera sistemleri kurulumu, arıza tespiti ve tamiri, harddisk bakımı. Kamera ekleme, yer değiştirme uzaktan izleme ayarları, bilgisayar, mobil android, ios, windows cihazlara uzak ayar, kayıt izleme, ip kamera servisi. Güvenlik kamerası sistemlerinde sıfırdan keşif, projelendirme, altyapı, montaj ve teknik servis dahil olmak üzere kapsamlı bir çözüm sunuyoruz. Müşterilerimizin talep ettiği doğrultuda kurulum sonrası teknik düzenlemeler ve ayarlamalar titizlikle yapılmaktadır. Güvenlik ihlali oluşturabilecek konular gerekli olduğu taktirde yeniden düzenlenir. Stabil Sistem Bilişim Teknolojileri.