Kıbrıs Veri Kurtarma

Kıbrıs Veri Kurtarma

Kıbrıs teknik servis
kıbrıs teknoloji hizmetleri
Kıbrıs Veri Kurtarma

Silinen, kaybolan dosyalar harddiskte derinlemesine tarama yapılarak geri getirilir.

Çalışmaz durumda olan arızalı bilgisayarlardan harddisk sökülerek bilgiler kurtarılır.

İşletim sistemi çökmesi durumunda sistem kurtarılması veya dosya kurtarılması.

Kıbrıs veri kurtarma detaylı harddisk taraması data recovery servisi.

Kıbrıs Veri Kurtarma Lefkoşa Girne Data Recovery Servisi

Kıbrıs Lefkoşa Girne bölgelerinde veri kurtarma data recovery servisi veriyoruz. Silinen dosyalarınız harddisk içerisinde derinlemesine tarama yapılarak geri getirilir. Partition recovery, system recovery, data recovery konularında ileri düzey yazılımlar kullanarak kayıp verileri kurtarıyoruz.

Veri kurtarımının mümkün olmadığı faktörler nelerdir ?

Harddiskte Fiziksel Hasar Kıbrıs Veri Kurtarma

Darbe veya sarsıntı sonucunda fiziksel hasar gören harddisklerde veri kurtarımı mümkün olmamaktadır. Özellikle veri aktarımı yapılırken bilgisayarın darbe veya sarsıntıya maruz kalmamasına özen gösteriniz. Aksi halde verileriniz kurtarılamayacak bir şekilde zarar görebilir.

Silinen Dosyanın Üzerine Başka Dosya Yazılması

Dosyaların silindiği andan itibaren bilgisayarın kullanılmaya devam edilmesi ve yeni dosylar yüklenmesi harddiskin farklı bir katmanında saklanan izleri yok edebileceğinden veri kurtarımı mümkün olmayabilir. Önemli bir dosya veya klasörü sildiğinizde geri getirilebilmesi için bilgisayarınızı kapatarak en erken zamanda bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Veri kurtarma işleminde tarama süreleri uzun olduğu için bazı durumlarda birkaç gün tarama yapılması gerekebilir. Data recovery taraması detaylı ve zaman alan bir süreçtir. Ayrıca bilinçsizce yapılan taramalar verilere geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir işyerinde önemli dosyalarda oluşan veri kayıpları işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kıbrıs veri kurtarma Lefkoşa Girne data recovery hizmetleri. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.

WhatsApp