Kıbrıs Bilgisayar Format

Kıbrıs Bilgisayar Format
Kıbrıs Bilgisayar Toplama
Kıbrıs bilgisayar teknik servis

Kıbrıs bilgisayar format Lefkoşa Girne bölgelerinde format hizmetleri verilmektedir.

Veri yedekleme ve kurtartarma işlemlerini titizlikle yapmaktayız. >>>

Tüm windows sürümleri ve linux dağıtımları, standart programlarla birlikte kurulur.​

Kıbrıs Bilgisayar Format Hizmetleri

Kıbrıs Lefkoşa Girne bölgelerinde bilgisayar format hizmeti verilmektedir. Bilgisayarınızın harddiskindeki bilgiler yedeklenerek sıfırdan işletim sistemi kurulumu yapılmaktadır. Windowsun tüm sürümleri, ubuntu, linux dağıtımları ve server işletim sistemleri standart programlarıyla birlikte profesyonel olarak kurulmaktadır. Şirketimiz müşteri bilgilerinin titizlikle korunmasına çok dikkat göstermektedir. Sorunuz varsa hemen arayabilirsiniz.

Özellikle windows 7 işletim sisteminin zaman içinde yavaşlaması ve hantallaşması, bilgisayarların sık sık formata ihtiyaç duymasına neden oluyordu. Windows 10 un gelişmesiyle birlikte bilgisayarlar performanslarını daha uzun süre koruyabiliyorlar. Windows 10 işletim sistemi sürekli güncelleme almaya devam etmektedir ve yeni yeni stabil bir hale gelmeye başlamıştır. İlerleyen yıllarda harddiskiniz bozulmadığı sürece sistem çökmesiyle karşılaşma olasılığınız gittikçe azalacaktır.

Format Atılması Neden Gereklidir ?

Girdiğiniz web sayfaları ve kullandığınız programlar arka planda sürekli bir bilgi kirliliği bırakmakta, bu da zaman içinde bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olmaktadır. Siz farkında olmadan internet sayfalarından bulaşan zararlı yazılımlar bilgisayarınızın işlem gücünü tüketir ve performansını düşürür. Kıbrıs bilgisayar format Lefkoşa Girne format atıldığı zaman sisteminizde başka bir sorun yoksa cihazınız ilk günkü performansına dönecektir.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Teknik servisimiz arızalara en hızlı şekilde müdahale eder ve kısa sürede kalıcı bir çözüm üreterek problemin ilerleyen zamanlarda tekrarlanması riskini en aza indirir. Bir iş yerinde bilgisayar sistemlerinde oluşan sorunlar işlerin aksamasına neden olacaktır. Bunun bilincinde hareket ederek mümkün olan en hızlı ve en sağlıklı çözüm yöntemlerimizle işlerinizin aksamasına engel oluyoruz.

Her zaman standartlara uygun orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kıbrıs bilgisayar format Lefkoşa Girne sistem kurulumu. Stoğumuzda bulunmayan spesifik parça arızaları durumunda müşterimizin işine devam etmesi için geçici olarak yedek bir bilgisayar ayarlanır ve gerekli olan orjinal yedek parça gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kanallarımızdan tedarik edilerek problemin kalıcı olarak giderilmesi sağlanır.

Servis ücretlerimiz yapılan servisin durumuna göre, servise alınan cihaz türü, servis süresi ve yedek parça ücretleri hesaplanarak makul olacak şekilde belirlenmektedir.

WhatsApp